T 902 011 740 customerservice@redtortuga.com Kontakt

Historia

W firmie Redtortuga przeżyliśmy ponad 20 lat pełnych wyzwań i nieprzewidzianych sytuacji, dlatego też nasza działalność opiera się na codzienności naszych klientów, którzy zamieniając drogę na swój dom docierają tam, gdzie potrzebują, a naszą rolą jako towarzyszy jest ułatwienie im przebycia tej trasy. W tym czasie nasz bagaż wypełniał się doświadczeniem i wiedzą.

Po pierwszych krokach stawianych w Mercabarna nasza droga na dobre rozpoczęła się w 1995 r. wraz z utworzeniem w La Jonquera pierwszej stacji serwisowej wyłącznie dla pojazdów ciężarowych w Hiszpanii. Dzięki temu projektowi firma Redtortuga weszła do świata transportu, przekształcając stację wkrótce w jedną z kluczowych lokalizacji dla przewoźników drogowych.

Dwa lata później uruchomiliśmy pierwszą Diesel Card Redtortuga – narzędzie umożliwiające naszym klientom tankowanie z rabatami na stacjach zlokalizowanych na terenie Hiszpanii. Stopniowo trasy naszych klientów prowadziły nas do dalszych miejsc, a my zdecydowaliśmy się za nimi podążyć. I tak w 2006 roku rozpoczęła się międzynarodowa historia firmy Redtortuga – podróż, która trwa do dziś dzięki naszej obecności w 8 krajach Europy i liczbie ponad 1200 stacji serwisowych, a przede wszystkim dzięki temu, że granice nigdy nie będą dla nas przeszkodą, aby dostarczać naszym klientom najlepszych możliwych usług.

Zanim doszliśmy do tego momentu, jeszcze w 2001 r. nasze zaangażowanie w odpowiadanie na wszystkie zapytania profesjonalnych przewoźników pozwoliło na uruchomienie usługi Tortuga Services. Jest to platforma usługowa opracowana przez firmę Redtortuga, za pośrednictwem której zarządzamy opłatami za autostrady i promy, mandatami, odzyskiwaniem VAT-u i oferujemy inne usługi firmą w branży.

Pragnienie rozwoju i innowacji kierowało nami od samego początku, a nasze chęci do doskonalenia i osiągania ambitnych celów dla naszych klientów nigdy nas nie opuściły. Zawsze wierni naszemu hasłu przewodniemu:

Together Across Europe

¿Dlaczego Tortuga?

Zaraz to wyjaśnimy