T 902 011 740 customerservice@redtortuga.com Kontakt

Historie

Ve společnosti Redtortuga směřujeme více než 20 let po cestě plné výzev a nepředvídaných situací, a proto velmi dobře známe každodenní potřeby svých klientů. Pro ně je silnice domovem, jedou po ní tam, kde jich je třeba a my je na jejich cestě doprovázíme, aby byla příjemnější. Po celou tuto dobu se naše vybavení na cestu rozrůstá o nové zkušenosti a znalosti.

Po prvních krůčcích v Mercabarně započala naše cesta v roce 1995 se vznikem první čerpací stanice určené výhradně pro vozidla s velkou nosností v La Jonqueře. Díky tomuto projektu mohla společnost Redtortuga vstoupit do světa dopravy a časem se la Jonquera stala jedním z klíčových míst v oblasti silniční přepravy zboží.

O dva roky později začaly fungovat první Diesel Card společnosti Redtortuga, které našim klientům umožňovaly tankovat se slevou na různých čerpacích stanicích po celém Španělsku. Postupem času začali naši klienti cestovat na vzdálenější místa a my jsme se rozhodli je doprovodit. V roce 2006 se tak společnost Redtortuga pustila do mezinárodního dobrodružství a tato cesta nás přivedla až k dnešnímu stavu, kdy máme v 8 evropských zemích dohromady více než 1 200 čerpacích stanic, a především nám hranice nikdy nezabrání v tom, abychom byli co nejlépe nablízku našim klientům.

Ještě předtím, konkrétně v roce 2001, stála naše snaha vyhovět všem požadavkům profesionálů v oboru dopravy u spuštění Tortuga Services, platformy služeb společnosti Redtortuga, s jejíž pomocí spravujeme mýtné, trajekty, pokuty, vracení DPH a nabízíme širokou škálu služeb, které jsou součástí každodenního života podniků v daném sektoru.

Od samého počátku nás pohání snaha neustále se rozvíjet a inovovat a na naší touze překonávat sami sebe a dosahovat ctižádostivých cílů, abychom mohli svým klientům nabízet vynikající služby, se dodnes nic nezměnilo. Zůstáváme věrni našemu heslu:

Together Across Europe

Chcete vědět, co stojí v pozadí Tortugy?

Vysvětlíme vám to